Ми поважаємо права наших покупців та дотримуємося Закону України "Про захист прав споживачів".

Покупець має право повернути придбаний товар або обміняти його на аналогічний протягом 14 днів з моменту отримання на Новій Пошті. (Завжди зберігайте накладну на товар) До повернення приймаються товати в тому випадку, якщо:

-Товар не використовувався

- Збережено його товарний вигляд

При отриманні товару на Пошті завжди перевіряйте комплектацію та сам товар. Якщо товар не відповідає замовленню або пошкоджений. Відмовляйтеся від товару не виходячи з Пошти, навіть якщо ви сплатили за товар на перед. Після цього зв'язуйтесь з нашим магазином для вирішення цієї ситуації.
Тільки якщо ви відмовилися від товару відразу на Пошті, ви можете гарантовано розраховувати на заміну товару або повернення грошей.
Якщо ж ви забрали товар з пошти і тільки вдома виявили невідповідність, наша компанія залишає за собою право відмовити вам у поверненні коштів або обміні товару.
Кожна ситуація розглядається індивідуально.

Повернення коштів провадиться протягом 3 робочих днів після повернення товару на склад інтернет-магазину. Повернення коштів за товар провадиться готівкою або зарахуванням на банківську картку. Усі операційні витрати за повернення товару та коштів оплачує покупець.